Vize Danışmanlığı

 

Siz hak ettiğiniz yaşam kalitesinin tadını çıkarırken çocuklarınızın geleceği için yurt dışında iyi bir eğitim almaları o kadar da uzak değil...

Tabii ki sadece çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için yaşadığınız toprakları bırakıp gitmeyeceksiniz. Size almış olduğumuz yatırımcı vizesi ile, şu anda yapmış olduğunuz veya yapmayı hayal ettiğini işi makul bir sermayeyle gelişmiş bir ülkede yapıp sizin ve ailenizin standartlarını yükseltebilirsiniz.

Sizin doktor, mobilyacı, avukat, dişçi, marangoz, şoför olduğunuzun bir önemi yok. Ülkenizde eğitimini görüp veya deneyimini kazanıp yapmış olduğunuz mesleğinizi, ülkemizle çeşitli iş birliği yapan gelişmiş bir ülkede icra edebilirsiniz. Siz müvekkillerimizle birlikte hazırlayacağımız bir iş planı ve ilgili ülkenin istediği evraklarla başvuracağız. Hiç merak etmeyin… Karşınıza çıkacak zorlukları öngörüp size ve ailenize gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.


Yerel bir disiplin olan hukuk, tıp ve çeşitli mühendislik alanlarında eğitim görmüş ve meslek odalarına kayıtlı iseniz ticaret yapmak için gittiğiniz ülkede siz kısa bir eğitim süreci tamamlarken eşiniz ve yetişkin çocuklarınız yasal çalışma izni ile çalışacak, okul çağındaki çocuklarınız da iyi bir eğitim görmeye başlayacak.


Çocuklarımız için her zaman her şeyin en iyisini isteriz "kazanamazsa özel üniversiteye göndeririz" deyip kendimizi tatmin ediyoruz ancak çocuğumuz üniversite çağına gelene kadar üniversitelerde radikal bir değişim yapılmayacağının garantisini kim verebilir?

Bunlar çocuğunuzun eğitimi için yazdıklarımız. Peki siz yaşam standartları iyi olan, kişi başına düşen gelir yüksek olan bir ülkede, refah içinde yaşamayı hak etmiyor musunuz?

İşte bu noktada bizim hukukçu ekibimiz devreye giriyor. Sizin ve ailenizin hayallerinize kavuşmanız için gereken tüm özen ve ihtimamı gösteriyoruz. Geleceğiniz bize emanet prensibi ile çalışıyoruz.