Hakkımızda

Kurucu Avukatımız Mahmut Eren Demir Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 2008 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. 

Profesyonel olarak Ceza Davaları, Hukuk Davaları, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Ağır Ceza ve Ceza Davaları konusunda özel olarak ilgisi ve bilgi birikimi bulunmaktadır. Hukuk üzerine eğitim almış eşi/meslektaşı Yasemin Demir ile birlikte İngiltere'de Ankara Anlaşması vizesi, Schengen vizesi, vatandaşlık başvuruları, çalışma vizesi, dil eğitimi vizesi, lise / lisans / lisans üstü eğitim vizesi, aile birleşimi vizesi, Norveç'te ve İsveç'te yatırımcı vizeleri hususunda makul ücret politikasıyla hizmet vermektedir. 

Avukatımız müvekkillerine kaliteli hizmetler vermeye devam ederken kendini gelişmektek de geri durmamıştır. Vatandaşların her an ihtiyacı olması muhtemel olan konularda kendini geliştirme devam etmiştir. 

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine bireysel başvuru yolları, İnsan Ticareti suçları ile ilgili mevzuat, Ceza Muhakemeleri Kanunu, Noterlik Belgesi, Sağlık Hukukunda oluşacak uyuşmazlıklar başta olmak üzere bir çok eğitim sertifikası bulunmaktadır.  Uzmanlaşmış olduğu bu konularda da ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Belgeleri sitemizin galeri bölümünden bakıp inceleyebilirsiniz.

Eren Hukuk bünyesinde çalışan avukatlarımızın uzmanlık ve bilgilerini, onların özveri ve becerilerinin genişliği, derinlik, tür ve kombinasyonu, müşterilerimizin çıkarlarını koruyan, genişleten  temsil ve fikirler üretir